Jak zostać członkiem Automobilklubu Elbląskiego.

Wszystkich miłośników motoryzacji zapraszamy do przystąpienia do Automobilklubu.

Jeśli interesują cię popularne sporty samochodowe, rajdy, chciałbyś brać czynny udział w imprezach np. Nawigacyjnych Samochodowych Mistrzostwach Elbląga, Rajdzie Ratownika Drogowego, posiadasz zabytkowy samochód, a może interesuje cię tematyka klasycznej motoryzacji, historii i ciekawostek technicznych, zapraszamy do naszego Klubu.

Warunkiem przystąpienia do klubu jest podanie swoich danych jak:
- imię i nazwisko
- adres zamieszkania
- nr telefonu komórkowego
- e-maila
- opłacenia składki członkowskiej w wysokości rocznej: 50,00 zł

Przy wstąpieniu obowiązuje jednorazowa opłata wpisowego w wysokości – 30,00 zł. Członkowie z opłaconymi na bieżąco składkami korzystają ze zniżek na imprezach organizowanych przez Automobilklub np. do zakwaterowania na Rajdzie Ratownika Drogowego.Zapisy do Klubu i bliższe informacje udziela:
Jan Popławski
tel. 607 595 325
email : jp485@wp.pl
Składkę członkowską opłacić także można wyrabiając kartę PZM i ubezpieczając pojazd w salonie Fiata w Elblągu przy ul. Nowodworskiej 46

Oferta Compensy na zniżkę w OC do 70% dla samochodów i motocykli użytkowanych ponad 25 lat (zgodnie z datą pierwszej rejestracji) w zależności od modelu i wieku auta oraz dodatkowa promocja 15% (link do strony PZM) jest dedykowana wyłącznie dla członków klubów PZM - posiadaczy legitymacji – karty PZM zarejestrowanej w SZOK 5.0. Wszystkie oddziały Compensy każdorazowo sprawdzają Nazwisko, Imię i nr legitymacji w bazie i jeśli nawet osoba nie otrzymała jeszcze fizycznie tej karty ale opłaciła składkę w Klubie i została dla niej przez macierzysty Klub zamówiona legitymacja PZM w systemie SZOK 5.0, i spełni oczywiście wszystkie pozostałe warunki udzielenia zniżki, to będzie mogła skorzystać z oferty Compensy.